Temelj su položili gradonačelnik ove opštine Bratislav Nikolić, zamenik gradonačelnika Bećir Fejzulahu i predsednik SLS-a Slobodan Petrović. Nikolić je tom prilikom kazao da će se završetkom bolnice otvoriti 150 novih radnih mesta. “Površina bolnice je 2. 300 kvadratnih metara, imaće 70 ležajeva, četiri odeljenja, dve operacione sale. Vrednost investicije je 1. 400.000 evra, a završetak radova se može očekivati do aprila sledeće godine“, preneo je Nikolićeve reči radio Herc. Na istoj lokaciji će uskoro biti započeta izgradnja tri stambena objekta, koje takođe finansira decentralizovana opština Å trpce.
NAJNOVIJE VESTI
U Obiliću uhapšen nemački državljanin po poternici Španije zbog otmice šestogodišnjeg deteta
1 min čitanja IZVOR: Radio Kim
Policija u okolini Prištine sprovodi pojačani nadzor dvotočkaša, oduzeto nekoliko vozila
1 min čitanja IZVOR: Radio Kim

